Kontaktinformasjon

Annonse

annonse@sunnmoringen.no

Abonnement

abonnement@sunnmoringen.no

Redaksjon

post@sunnmoringen.no

Kundeservice: 70 26 11 22
Besøksadresse: Sjøgata 13, 6200 Stranda
Postadresse: Postboks 24, 6201 Stranda
Telefon 70 26 11 22, fax 70 26 12 93


Tilsette:
Bjørn Arild Hatlem

Redaktør/dagleg leiar
bjorn@sunnmoringen.no
959 32 525

Renate Furre Henriksen-Sandvær
Journalist
renate@sunnmoringen.no
951 45 284

Anniken Westad
Journalist
anniken@sunnmoringen.no
984 34 458

Hege Bjørkedal
Journalist
hege@sunnmoringen.no
936 15 372

Monika Vartdal Giske
Marknadskonsulent, bedriftsannonser
monika@smp.no
993 26 191

Meir å lese på Sunnmøringen:

Hardt skadd etter trafikkulykke

To personar sendt til sjukehus, ein av dei med alvorleg skade, etter trafikkulykke på Hellesylt laurdag.

Handsamar sak om parkering i Geiranger

Miljø- og kommunalteknikkutvalet (MK) får ekstrasak om parkering i Geiranger til handsaming torsdag.

Stengt kommuneveg

Kommunevegen til Homlong i Geiranger er stengt grunna ras

Gammalt bedehus fortel si historie

Kristbjørg Bjørndal i Stranda Fotoklubb fekk i oppdrag å «bevare» gamle Bergly forsamlingshus i Sunnylven. Ein delegasjon væpna seg med kamera og drog på "møte".

Vil freiste ungdommar til Stranda

Film spreidd i sosiale media er eit av tiltaka som skal freiste ungdommar til Stranda.

Parkerer utanfor Strakofa-bygget

– Ikkje tillate å parkere

– Området utanfor Strakofa-bygget i Storgata er regulert til fortau og busslomme. Å parkere der er ikkje tillate, seier einingsleiar for næring og teknisk Eli Brunstad Høydal i Stranda kommune.

Seminar om Valldal som ny miljøhamn

Ordførar i Norddal trur etablering av landstraum kan gjere Valldal til ei miljøhamn i verdsarvområdet. Onsdag er ei rad ressurspersonar samla til seminar for å sjå på ulike sider ved saka.

Januarrekord på fjellet

– Eg har aldri opplevd slik tilstrøyming ein januardag dei 25 åra eg har vore der, seier dagleg leiar ved Strandafjellet skisenter AS Stian Græsdal.

Sjå trailer frå Margreth Olins "Barndom"

Dokumentarfilmskaparen frå Stranda er no ute med trailer for filmen "Barndom", som skal ha premiere i mars.

Vann reisegåvekort etter å ha tinga frisør

Tinginga av frisørtime vart av det lukrative slaget for strandaren Dan Remi Eliassen (27).