Kontaktinformasjon

Annonse

annonse@sunnmoringen.no

Abonnement

abonnement@sunnmoringen.no

Redaksjon

post@sunnmoringen.no

Kundeservice: 70 26 11 22

Besøksadresse: Sjøgata 13, 6200 Stranda

Postadresse: Postboks 24, 6201 Stranda

Telefon 70 26 11 22, fax 70 26 12 93



Tilsette:

Bjørn Arild Hatlem


Redaktør/dagleg leiar

bjorn@sunnmoringen.no

959 32 525

Renate Furre Henriksen-Sandvær

Journalist

renate@sunnmoringen.no

951 45 284

Anniken Westad

Journalist

anniken@sunnmoringen.no

984 34 458

Hege Bjørkedal

Journalist

hege@sunnmoringen.no

936 15 372

Monika Vartdal Giske

Marknadskonsulent, bedriftsannonser

monika@smp.no

993 26 191

Meir å lese på Sunnmøringen:

Steinras frå Skafjellet i natt:

NVE: – Hald avstand frå fjellsidene

Har opna sommarutsal på Hellesylt

Denne sommaren sel ikkje Linda Fausa varer frå fjordane i Geiranger, men på Hellesylt. Ho fortel at ho var skeptisk til om det kom til å gå like bra, men seier at ho er positivt overraska.

Venstreleiar Trine Skei Grande og Pål Farstad (V)

Kjem på snarvisitt til Stranda

Turist frå London er imponert over Vestlandet:

– Konsekvent slåande natur

Hellesylt Hydrogen Hub

Dannar AS

Fleire aktørar går saman om å danne aksjeselskapet Hellesylt Hydrogen AS. Målet er å utnytte lokal kraftproduksjon.

For dyrt med landstraum for cruiseskip

Cruiseskip slepp ut store mengder klimagassar medan dei ligg til kai. Men løysinga som ville kutta utsleppa er for dyr.