Kontaktinformasjon

kundeservice
Annonse

annonse@sunnmoringen.no

Abonnement

abonnement@sunnmoringen.no

Redaksjon

post@sunnmoringen.no

Kundeservice: 70 26 11 22
Besøksadresse: Sjøgata 13, 6200 Stranda
Postadresse: Postboks 24, 6201 Stranda
Telefon 70 26 11 22, fax 70 26 12 93


Tilsette:
Bjørn Arild Hatlem

Redaktør/dagleg leiar
bjorn@sunnmoringen.no
959 32 525

Renate Furre Henriksen-Sandvær
Journalist
renate@sunnmoringen.no
951 45 284

Anniken Westad
Journalist
anniken@sunnmoringen.no
984 34 458

Hege Bjørkedal
Journalist
hege@sunnmoringen.no
936 15 372

Monika Vartdal Giske
Marknadskonsulent, bedriftsannonser
monika@smp.no
993 26 191

Sunnmøringen ønsker en åpen og saklig debatt. Alle innlegg blir kontrollert etter publisering. Vi forbeholder oss retten til å forkorte, redigere og fjerne innlegg.
kundeservice