Kontaktinformasjon

Annonse

annonse@sunnmoringen.no

Abonnement

abonnement@sunnmoringen.no

Redaksjon

post@sunnmoringen.no

Kundeservice: 70 26 11 22
Besøksadresse: Sjøgata 13, 6200 Stranda
Postadresse: Postboks 24, 6201 Stranda
Telefon 70 26 11 22, fax 70 26 12 93


Tilsette:
Bjørn Arild Hatlem

Redaktør/dagleg leiar
bjorn@sunnmoringen.no
959 32 525

Renate Furre Henriksen-Sandvær
Journalist
renate@sunnmoringen.no
951 45 284

Anniken Westad
Journalist
anniken@sunnmoringen.no
984 34 458

Hege Bjørkedal
Journalist
hege@sunnmoringen.no
936 15 372

Monika Vartdal Giske
Marknadskonsulent, bedriftsannonser
monika@smp.no
993 26 191

Meir å lese på Sunnmøringen:

Mjølkekvalitet

Fekk topp karakter

Solfrid og Ivar Frøysadal frå Stranda fekk denne veka TINEs høgste utmerking for topp mjølkekvalitet; Sølvtina.

Sommarrute

Til Oslo om ettermiddagen

Nordfjordekspressen si ettermiddagsrute er tilbake i sommarsesongen.

Fredag inviterer russen til revy i Storfjord kulturhus

Engasjert for eldre

Russerevyen byr ikkje berre på underhaldning.

Dreamteamet tok pokalen

Dreamteamet har vore på Høddvoll og delteke på den årlege Laurdagscupen.

Fylkesmannen

Vil sjekke korleis kommunen brukar tvang

Fylkesmannen vil i sommar kome på ubedne besøk for å sjå om det blir nytta tvang i kommunale helse- og omsorgstenester.

Idrettskretsen har etablert ungdomsutval

Og ein Liabygding trer inn som nestleiar.

Hellesylt

Tida renn ut for unikt galleri

Kan verdsarvsenteret i Geiranger berge Peer Gynt?

Med Sartre som inspirasjon

– Kven er eg?

Teatret Vårt kjem denne veka til Stranda med eit teaterstykke inspirert av ingen ringare enn Jean-Paul Sartre.

Stranda Fjellgrend på fritidsmesse

Lanserte Strandahytta

Bygger fire 30 kvm. store hytter ved Strandafjellet Skisenter.

Godt renn for Stranda Alpint:

Fleire Vestlandsmeistere

Dei unge og lovande Stranda alpinistane leverte fleire gode prestasjonar denne helga.